مرکز لیزر موهای زائد در فاز 3 اندیشه

فهرست مطالب

مرکز لیزر موهای زائد در فاز 3 اندیشه

لیزر موهای زائد

مرکز لیزر موهای زائد در فاز 3 اندیشه به یکی از پرطرفدارترین روش های رفع موهای ناخواسته بدن تبدیل شده است که در سال های اخیر تقاضا براى لیزر موهای زائد افزايش زیادی داشته است. که باعث خلاص شدن از سالن های اپیلاسیون، تیغ، مومک، موبر و دستگاه اپیلیدی همچنین جوش ها و موهای زیر پوستی می شود. اما لیزر موهای زائد مانند هر تكنولوژى جديدی كه ممكن است مورد سوء استفاده قرارگيرد بسيارى ازكساني كه بدون مطالعه قبلى و صرفاً براساس تبليغات يا قيمت ارزانتر، اقدام به انجام لیزر موهای زائد كردند را مأيوس كرده است. در اين مقاله سعى داریم تا با ارائه اطلاعات مهم دراين زمينه و معرفى روش صحيح انتخاب مركز مناسب براى انجام ليزر موى زائد مانع تكرار تجربه تلخ از دست دادن پول و وقت و از همه مهمتر سلامتی خود را به خطر بیندازیم.

عملکرد لیزر موهای زائد چگونه است؟

نور لیزر هر چیزی که تیره‌رنگ باشد را حرارت داده و می‌سوزاند. با حرارت دادن و سوزاندن موی تیره‌رنگ داخل فولیکول مو، خود فولیکول نیز آسیب می‌بیند و از بین می‌رود. هرکدام از موهای بدن ما دارای یک چرخه‌ی رشد و استراحت هستند. در یک زمان مشخص اکثر موهای بدن ما در فاز استراحت هستند و تعداد کمی از آن‌ها در فاز رشد هستند.

اگر هنگام لیزر موهای زائد ، فولیکول مو در فاز استراحت باشد، اشعه لیزر بر آن اثری ندارد. به همین دلیل است که برای از بین بردن تمامی ‌موها به چندین جلسه درمان با لیزر، با فاصله های زمانی مشخص نیاز است. با هر جلسه رفع موهای زائد تعدادی از فولیکول‌های فعال مو سوخته می‌شوند و بالاخره پس از مدتی تمامی‌ موها از بین می‌روند.

انواع لیزر موهای زائد

عوامل زیادی بر نتیجه لیزر موهای زائد تاثیر گذار هستن که با تشخیص پزشک متخصص برای برطرف کردن موهای زائد بدن از دستگاه های متفاوتی استفاده می شود .

بسته به رنگ مو , نوع پوست , ضخامت مو و ناحیه درمان لیزر موهای زائد برای زمانبندی جلسات لیزر مو یکی از دستگاه های زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

 • 1. لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت
 • 2. لیزر موهای زائد با لیزر روبی ( یاقوت )
 • 3. لیزر تور پالسی بالا
 • 4. لیزر ND:YAG
 • 5. لیزر موهای زائد با استفاده از لیزر دایود

انتخاب دستگاه لیزر موهای زائد

برای انتخاب دستگاه لیزر موهای زائد باید به دو نکته توجه داشت:

 • نوع تکنولوژِی دستگاه
 • نوع برند

دوتا از شناخته شده ترین تکنولوژی های دستگاه لیزر موهای زائد : 1- الکساندرایت 2- دایود و نوع کمتر شناخته شده 3- N دی یاگ است.

نوع برند دستگاه لیزر موهای زائد با تکنولوژی الکساندرایت می تواند کندلا و سایناشور که قوی ترین نوع الکساندرایت محصول کشور امریکا می باشد. برند های دیگر آلما، دکا،کوتراو ونوبلکس می باشد که می توند برای چین کره یا اروپا باشد.

مقایسه سیستم الکساندرایت و دایود:

دایود به علت طول موج بیشتر عمق نفوذ بیشتری دارد.
تکنولوژی الکساندرایت به علت سهولت کار و بی دردی و خنک کننده های قوی امکان افزایش توان دستگاه و جواب دهی بیشتری دارد.
دستگاه الکساندرایت برند کندلا به علت پرتاب یخ که باعث بی حسی و بی دردی کامل می شود نسبت به سایناشور دارای محبوبیت بیشتری می باشد.

دستگاه لیزر موهای زائد در کلینیک دکتر امامی واقع در میرداماد تهران از نوع الکساندرایت کندلا جنتل لیزر پرو ساخت کشور امریکا می باشد که نسبت به دیگر کندلا های دیگر دارای تکنولوژی جدید تر و سرعت بیشتر و زمان و درد کمتر می باشد.

بهترین لیزر برای رفع موهای زائد

ليزر الكساندرايت با طول موج ٧٥٥ نانومتر؛

لیزر الکساندریت (Apogee) یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه های لیزر دنیا برای رفع موهای زائد است، این لیزر توسط شرکت آمریکایی Cynosure ساخته شده است. از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه فوق العاده قابلیت تنظیم طول موج و میزان انرژی مورد نیاز برای درمان انواع مختلف مو و پوست است.

در میان روش های موجود در دنیا برای از بین بردن موهای زائد، این دستگاه دارای بیشترین کارایی و کمترین خطر است. لیزر موهای زائد با لیزر الکساندرایت برای طولانی مدت باقی خواهد ماند و هیچ عوارضی ندارد و انتظارات بیمار را برآورده می‎کند.

۲- لیزر دایود با طول موج 810 نانومتر:

این لیزر برای تمام انواع پوست حتی پوست های تیره قابل استفاده است و به علت قدرت نفوذ زیاد به عمق پوست، می‌تواند موهای که زیر پوست قراردارند را نیز از بین ببرد. در حال حاضر بهترین لیزر دایود؛ لیزر Lightsheer ساخت کمپانی Lumenis آمریکاست.

٣- ليزر ان دى ياگ (Nd-YAG) با طول موج ١٠٦٤ نانومتر؛

اين ليزر براى رفع موهاى زائد در پوست‌هاى تيره و بسيارتيره (نوع ۵ و ۶) كاربرد دارد و استفاده از آن برای به موارد خاص مى‌باشد.

۴- IPL

كه به علت ارزان و در دسترس بودن و سهولت استفاده، بسيار رايج شده است اصلاً ليزر نيست و در واقع نور شديد پالسى است كه توسط يك لامپ گزنون توليد مى‌شود و مانند ليزر روى سطح پوست تابيده مى‌شود، اما هم از نظر تأثير روى موهاى زائد و هم تعداد جلسات درمانى با لیزر موهای زائد متفاوت است.

انتخاب ليزر مناسب

چگونه مناسبترین لیزر موهای زائد را انتخاب كنيم؟ جواب اين سؤال بسته به اينكه بخواهيد فقط بخش كوچكى از بدن مثلاً زيربغل خود را ليزر كنيد يا از موهاى زائد كل بدن خلاص شويد، از چند صد هزار تا چند میليون تومان ارزش دارد، چون اگر اشتباهاً به مراكزى كه دستگاه ليزر خوبى ندارند يا از آى پى ال نامناسب استفاده مى كنند، مراجعه كنيد، پولى كه پرداخت مى كنيد را از دست مى دهيد و موهاى زائد هم بعد از چند ماه دوباره برميگردند.


پس مهمترين نكته اينست كه در مورد نوع و كیفيت دستگاه ليزر جايى كه قرار است براى رفع موهاى زائد خود به آن مراجعه كنيد، مطمئن شويد، درحال حاضر يكى از بهترين دستگاه های لیزر موهای زائد، لیزر الکساندرایت Gentlelase است كه با كمترين تعداد جلسات درمانى (بطورميانگين ۵-۳ جلسه) و اثر بخشى بهتر و درد کمتر، نسبت به ليزرهاى دیگر؛ توانایی از بین بردن انواع موهاى زائد و حتى موهاى زيرپوستى را دارد.

چه افرادی برای انجام لیزر مناسب نیستند؟

 • ۱-وجود اختلالات هورمونی
 • ۲-مصرف دارو های خاص
 • ۳-وجود بعضی بیماریها
 • ۴-سابقه گوشت اضافه در محل عمل
 • ۵-سابقه تبخال مکرر
 • ۶-سابقه عفونت فعال مثل جوشهای چرکی
 • ۷-برنزه بودن
 • ۸-وجود تاتو یا خال یا کک و مک در محل لیزر
 • ۹-مصرف ایزوترتینویین
 • ۱۰-مصرف داروهای حاوی طلا
 • ۱۱-سابقه بیماریهایی مثل لوپوس
 • ۱۲-افراد باردار

نکاتی مهم در مورد لیزر موهای زائد بدن و پس از آن:

 • 1. باید ناحیه مورد نظر لیزر را قبل از انجام بتراشید
 • 2. برای تسکین دردها از ژلی که داده می شود و رسانا می باشد استعمال نمایید.
 • 3. باید حتما از عینک محافظی که داده می شود استفاده نمایید
 • 4. از شما خواسته خواهد شد تا هر ناراحتی که در مورد لیزر موهای زائد دارید بیان کنید (حتما درد خود را بروز دهید) تا تنظیمات لیزر برای شما آسان تر و با تاثیرتر باشد.
 • 5. تا سه روز اول پس از لیزر موهای زائد از رفتن به سونا و استخر دوری کنید
 • 6. پقبل از اینکه به پیاده روی بروید از فیلتر uv(کرم ضد آفتاب حداقل ۳۰) استفاده کنید.
 • 7. حداقل یک هفته بعد از لیزر در مقابل معرض نور آفتاب قرار نگیرید.

باید توجه داشته باشید در برخی از بیماران که سابقه عارضه در لیزر مو های زائد در آنها دیده شده احتمال رخ دادن عارض در آنها زیادتر می باشد . پزشک پیش از شروع از روش تست کردن استفاده می نماید و یک ناحیه را لیزر می نماید و در هفته ی بعدی پزشک آن را بررسی می کند و اگر مشکلی وجود نداشته باشد نسبت به شروع لیزر برای صورت و بدن اقدام می نماید.

در گاهی اوقات پس از چند ساعت حالت قرمزی ایجاد شده از لیزر از بین می رود و همچنین برای چنین مواقعی پس از لیزر استفاده از پماد اکسید زینک یا کرم های ترمیم کننده ی کافی است .باید ناحیه که تحت درمان است از اشعه ی خورشید محافظت شود که به همین دلیل از فرآورده های ضدآفتاب با spf بالا استفاده می شد.

برای انواع پوست ها و مو ( موهای ضخیم و نازک – پوست های تیره و روشن ) لیزر الکساندرایت بسیار مناسب است و به همین دلیل این دستگاه برای نژاد های ایرانی توصیه می شود

چه کسانی می‌توانند از لیزر موهای زائد استفاده کنند؟

همه کس اعم از زنان و مردان می‌تواند در تمام قسمت‌های بدن خود از لیزر موهای زائد استفاده کند، هرچقدر رنگ موها تیره‌تر باشد لیزر بر آن تاثیر بیشتری خواهد داشت، البته خصوصیات و ویژگی های فردی شخص نیز در نظر گرفته می شود و قوانین جاری در مورد کاربرد لیزر نیز در کلیه‌ی موارد اجرا می‌شود.

معمولاً فرد برای استفاده از لیزرموهای زائد باید حداقل 12 سال داشته باشد.

لیزر مو های زائد چه مزیت های دارد ؟

  • ۱ بدون عارضه

در بین دستگاههای لیزر موهای زائد عوارض لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندرایت بسیار کم است.

  • 2 بدون درد

اگر لیزر موهای زائد با دستگاه بهترین دستگاه (Alex) آمریکا با پیشرفته ترین دستگاه خنک کننده صورت بگیرد بدون وجود هیچ گونه دردی می باشد و همچنین بصورت کاملا دائمی است.

  • 3) اثر بخشی سریع

الف ) یکی از بهترین دستگاههای لیزر مو های زائد لیزر الکساندرایت می باشد که ساخت کشور آمریکاست و به هیچ عنوان نمی توان آن را با دستگاههای آسیایی و اروپایی مقایسه نمود و می تواند از ۲تا ۳۳ جلسه از طول درمان شما کم نماید.

ب ) نیاز به هیچ نوع بستری نمی باشد و شما سریعا می توانید بعد از لیزر موهای زائد به فعالیت های خود ادامه بدهید.

  • 4). در برابر روش های دیگر می تواند بدون ناراحتی و درد باشد .
  • 5) این تکنولوژی توسط FAD برای کاهش موهای زائد به صورت دائمی تایید شده است
  • 6) پوست در این روش درگیر نخواهد شد
  • 7) به وسیله لیزر موهای زائد ، رفع آنها اثر بخش تر می باشد
  • 8) به سرعت می توان مناطق وسیعی را درمان نمود
  • 9) در این روش تغییر رنگدانه و ایجاد زخم به ندرت اتفاق می افتد
  • 10) این فرآیند به سرعت صورت می گیرد و بسته به ناحیه ی لیزر ممکن است از چند دقیقه تاچند ساعت به طول بینجامد.
  • ۱۲) خوشبختانه بنابر مناطق حساس بدن قابل تنظیم می باشد و در لیزرموهای زائد زیر بغل عوارض آن بسیار کم است.
  • ۱۳) شما می توانید در فاصله ی کمی این نتایج را مشاهده کنید .

رفع موهای زائد به وسیله لیزر موهای زائد: یکی از روش های که می تواند به عنوان رایج ترین جراحی زیبایی معرفی کرد و در ایالت متحده آمریکا از آن استفاده می شود روش لیزر موهای زائد است که پس از از جراحی جوان سازی و رفع چین وچروک پوست و سیاهی زیر بغل ناشی از مو به عنوان دومین جراحی به شمار می آید.

برخی از دستگاه‌های لیزر کمی احساس درد و سوزش به همراه دارند اما دستگاهی که در کلینیک ایران لیزر استفاده می‌شود با داشتن قابلیت کولینگ، هیچ گونه دردی ندارد.

قطعا خیر. این تصور کاملا نادرست است. عمق نفوذ اشعه لیزر نهایتا ۴ میلی متر است و در بافت پوست وارد می‌شود، هیچگاه طول موج دستگاه لیزر، بیش از این مقدار در پوست فرو نمی‌رود.

بین ۵ الی ۶ جلسه معمولا افراد نتیجه خواهند گرفت. برای افراد پر مو تا ۸ جلسه طول درمان ادامه پیدا خواهد کرد. در افرادی که اختلالات هومورنی دارند، جلسات بین ۵ الی ۸ جلسه نیز برگزار می‌شود.

در ایران لیزر تعرفه لیزر موهای زائد در سال ۱۴۰۱ به صورت جدول برای آقایان و بانوان است. وارد لینک هزینه لیزر موهای زائد سایت ایران لیزر شوید و مطالعه نمایید.

در پاسخ به این سوال که آیا باید قبل از لیزر موهای زائد را شیود کرد باید بگوییم، بله کاملا باید شیو کنید به صورتی که کوچکترین مویی روی سطح پوست قرار نداشته باشد، ساقه مو با جذب پرتو نوری و رساندن آن به فولیکول مو باعث نابودی ریشه مو می‌شود. در صورتی که شیو نکرده باشید و یا درست شیو نکرده باشید  ممکن است دچار سوختگی خفیف شوید.

در برخی از کلینیک های زیبایی از کرم های بی حسی زایلاپی یا همان خانواده لیدوکائین استفاده می‌کنند. در ایران لیزر دستگاه بدون درد دوئتو ساخت ایتالیا استفاده می‌شود که بدون درد است و نیازی به استعمال پماد ندارید.

حداقل ۶ و حداکثر ۱۲ ساعت قبل از مراجعه به صورت دقیق شیو کنید. از یک تیغ تیز و با کیفیت برای تراشیدن موهای زائد استفاده نمایید. یکبار در جهت رویش مو و بار دیگر در خلاف جهت رویش مو شیو کنید. تمامی مراقبت قبل از لیزر را مطالعه کنید تا با خیال راحت در جلسات لیزر مو حاضر شوید.

بله در ایران لیزر استثنائا لیزر مو برای زیباجویانی که پوست تیره و سولار رفته هستند انجام می‌شود. دستگاه مورد استفاده در کلینیک ایران لیزر قابلیت طول موج میکس را دارد. برترین تکنولوژی در این دستگاه به کار رفته و با خیالی آسوده برای لیزر موهای زائد اقدام نمایید.

اگر طول موج دقیق و دستگاه مناسب برای شما به کار رود، هرگز دچار سوختگی نمی‌شوید. در صورتی که اپراتور حرفه‌ای باشد اصلا لکه و یا تیرگی روی پوست ایجاد نمی‌شود.

در ایران لیزر اپراتورهای به صورت هفتگی در ورکشاپ‌های مرکز، شرکت می‌کنند و اطلاعات خود را به روز نگه‌می‌دارند.

این سوال را باید اینطور پرسید چه طول موجی برای لیزر  مناسب است؟ باید بدانید که دستگاه‌های لیزر عموما با نام های متفاوت در بازار موجود هستند، اینکه دستگاه قابلیت تنظیم به طول موج های متفاوت را داشته باشد مهم است، طول موج هایی که بیشترین کاربرد را دارند در کشور ما الکس و ان دی یاگ هستند، طول موج دایود نیز در مواردی خاص و با تشخیص پزشک کارایی دارد. بهترین دستگاه برای لیزرموهای زائد دستگاهی است که برای پوست شما مناسب باشد.

گام اول شناسایی رنگ پوست می‌باشد. به طور کلی ۶ تایپ پوستی در جهان وجود دارد.

 • تایپ ۱: افراد با پوست خیلی روشن
 • تایپ ۲: افراد با پوست روشن
 • تایپ ۳: افراد با پوست سبزه متمایل به روشن
 • تایپ ۴: افراد با پوست سبزه مایل به تیره
 • تایپ ۵: افراد با پوست تیره
 • تایپ ۶: افراد با پوست خیلی تیره(نژاد آفریقایی)

در ایران فقط ۴ تایپ پوستی اول را داریم. برای تایپ ۱ و ۲ از طول موج الکس، برای تایپ پوستی ۳ و ۴ از طور موج

ان دی یاگ باید استفاده شود.

مطلقا ممنوع تا ۷۲ ساعت بعداز لیزر، از استخر و سونا رفتن باید جلوگیری کنید. پوست شما آسیب دیده و نباید تحریک شود. در غیر اینصورت باید مراقب عوارض احتمالی این کار باشید.

در برخی افراد ممکن است در مرحله ترمیم دچار خشکی پوست شوند، این عارضه کاملا طبیعی و البته موقتی است. برای حل این مشکل از لوسیون‌های ملایم استفاده نمایید. اگر درباره عوارض لیزر سوال دارید این مقاله را از دست ندهید.

یکی از سوالات متداول لیزر موهای زائد که همه درباره آن می‌پرسند، این باور غلط است. لیزر موهای زائد به هیچ وجه باعث ایجاد سرطان نخواهد شد. در صورتی که طبق برنامه لیزر پیش بروید وبه صورت خودسر اقدام به مجدد لیزر نکنید مشکلی ندارید. توجه داشته باشید که افراط در هر کاری باعث ایجاد مشکل می‌شود. لزوما افراط در لیزر موهای زائد باعث ایجاد سرطان نمی‌شود، بلکه منظور از این عبارت شاید اثبات تصور اشتباه درباره رابطه سرطان و لیزر است.

در زمینه بارداری و لیزر موهای زائد، اطلاعات زیادی در دست نیست. اما با توجه به شرایطی که یک خانم باردار تجربه می‌کند، باید دقت کنید که هورمورن‌ها و سیستم بدن خانم دست خوش تغییرات می‌شود. از طرفی رشد موها و تعادل هورمون‌های بدن شخص رابطه مستقیمی دارند. در بانوان باردار از آنجایی که این تعادل به هم ریخته شده است، بهتر است که لیزر را انجام ندهید.

از طرفی لیزر موهای زائد در برخی افراد که پوست‌هایی حساس دارند باعث ایجاد التهاب و سختگی خفیف می‌کند، در زنان باردار معمولا بهبود جراحات زمان بر هست، بنابراین ما پیشنهاد می‌کنیم در طول دوره بارداری از لیزر استفاده نشود.

بله در دستگاه‌هایی که قابلیت کیو سویچ داشته باشند این امکان وجود دارد. با پرتو نوری که دستگاه بازتاب می‌کند، پرتو نور جذب تیرگی می‌شود و باعث از بین رفتن رنگدانه‌های جوهر تاتو می‌شود. به این صورت تاتو به کمک لیزر از بین می‌رود. امروزه بیشتر افراد خواهان پاک کردن تاتو به کمک لیزر هستند، در ایران لیزر این مورد به خوبی انجام می‌شود.

بهترین روش مو زدایی قبل از لیزر، شیو و یا تراشیدن مو است. ما پیشنهاد می‌کنیم حتما قبل از مراجعه به کلینیک به صورت دقیق شیو کنید.

اصلا. بسیاری از مراجعه‌کنندگان مراکز زیبایی درباره اینکه آیا لیزر باعث آسیب به باکرگی دختران می‌زند، سوال می‌پرسند. هیچ گونه آسیب و ضرری متوجه دختران باکره در لیزر بیکینی نخواهد بود. در واقع محل قرار گیری پرده بکارت و طول موج لیزر حداقل ۱۰ سانتی متر تفاوت دارد!

ممکن است برایتان سوال باشد که آیا لیزر محدودیت سنی دارد ؟مراجعه‌کنندگان لیزر موهای زائد اکثرا از سن ۲۰ به بالا برای لیزر مو اقدام می‌کنند البته این فقط یک عدد است. در برخی موارد و با تشخیص پزشک افراد پر مو و یا دارای اختلال هورمونی کمتر از ۲۰ سال هم برای لیزر مو اقدام می‌کنند.

از جمله سوالات متداول لیزر موهای زائد برای زنان در دوران شیردهی همین است، در نواحی سینه و زیربغل خانم‌هایی که شیردهی دارند، بنا به تشخیص پزشک باید این کار صورت بگیرد

خدمات لیزر مو آقایان در ایران لیزر به صورت تخصصی ارائه می‌گردد. آقایان گرامی می‌توانند هر ناحیه از بدن را که تمایل دارند،‌لیزر نمایند.

افزایش گردش خون و سطح هورمون‌ها در برخی از زنان باعث کاهش آستانه تحمل می‌شود. در صورتی که جلسه بعدی لیزر با پریود شما تداخل دارد، مراجعه به کلینیک را به اولین روزهای بعد از پریود به تعویق بیاندازید.

در برخی از کلینیک‌ها سری لیزر را باید با خود به همراه داشته باشید. در ایران لیزر این سری درون پکیج بهداشتی زیباجویان قرار دارد و نیازی به تهیه شخصی شما ندارد.

در دستگاه لیزر دوئتو سه بعدی ساخت ایتالیا که در ایران لیزر استفاده می‌شود نیازی به بی‌حسی ندارید. این دستگاه کاملا بدون درد و عارضه موهای زائد را لیزر می‌کند. در سایر دستگاه‌های موجود در بازار نحواه استعمال پماد زایلاپی به این صورت است که یک ساعت قبل از مراجعه پماد را به ناحیه مورد نظر مالیده و روی آن مشما بکشید. سپس در کلینیک پماد را شسته و ناحیه را خشک نمایید.

زمان جلسات نیز یکی دیگر از سوالات متداول لیزر موهای زائد است که توسط اپراتور نوبت بعدی برای شما ثبت می‎‌شود معمولا جلسات اولیه بعد از ۳۰ الی ۴۰ روز باید شارژ شوند. سایر جلسات بازه زمانی طولانی‌تر دارند.

به هیچ وجه، این کار یعنی نابودی پوست! اگر وقعا برای سولار رفتن جدی هستید حتما از پزشک کلینیک باید مشاوره دریافت کنید. مشاوره به صورت رایگان در ایران لیزر انجام می‌شود. برای اینکه کامل تر در ارتباط با رابطه سولاریوم و لیزر مو بدانید، این مقاله را از دست ندهید.

بستگی به بدن فرد دارد. معمولا دو هفته بعد از جلسه اول ریزش مو شروع می‌شود. در برخی افراد ممکن است تا پایان جلسه دوم هم ریزش آغاز نشود.

یکی دیگر از سوالات متداول لیزر موهای زائد درباره همین موضوع است که در کدام بخش از بدن لیزر باید کرد، تمام نواحی! هر انچه که زیباجو بخواهد برای لیزر کردن،‌ توسط اپراتور تایید و انجام می‌شود. برای خانم و آقا فرقی ندارد.

کل بدن برای خانم ها معمولا یک ساعت و برای اقایان یک ساعت و نیم. اگر اپراتور حرفه ای باشد و زیباجو همکاری کند، ممکن است این زمان کاهش پیدا کند.

در حد صفر! کامل بتراشید که پوستتان صاف صاف باشد.

به هیچ وجه. تنها در صورتی که پوست خودتان بیماری زمینه‌ای داشته باشد، که در این صورت پزشک کلینیک باید تشخیص بدهد که آیا لیزر انجام شو یا خیر.

برندهای مختلفی در بازار برای دستگاه های لیزر خانگی موجود هستند. معمولا کارهای زیبایی باید در کلینیک هایی انجام شود که تخصص لازم را دارند. دستگاه های لیزر خانگی محدودیت خاص خود را دارند. با این حال اگر بتوانید به صورت دقیق از دستگاه استفاده نمایید، ضرری ندارد و به امتحان آن میارزد.

خیر. در افرادی که تحت درمان های خاصی مانند شیمی درمانی و تنبلی تخمدان هستند باید با مشاوره پزشک این کار انجام شود. اما در حال عادی عارضه ای متوجه زیباجو نخواهد بود

بله لیزر بیکینی برای آقایان مانند خانم ها انجام می‌شود. به صورت کامل و یا به صورت دلخواه زیباجو.

از جمله سوالات متداول لیزر موهای زائد مربوط به این بخش است، معمولا بعد از هر بار استفاده کردن از تیغ برای شیو کردن و از بین بردن موهای زائد در نواحی تناسلی هر کسی دچار مشکلات و عوارضی مانند: قرمزی پوست، زخم شدن، تبخال زدن و حتی پس از اصلاح ممکن است شاهد ایجاد جوش‌های زیر پوستی زیادی باشید.

اما با انجام لیزر دیگر چنین علائمی بر روی پوست شما پدیدار نخواهند شد، با انجام لیزر ناحیه بیکینی بعد از گذشت چند دوره شما پوستی صاف و لطیف خواهید داشت.

عوارضی که ممکن است بعد از لیزر کردن این نواحی به وجود بیایند بسیار نادر هستند و بیشتر افراد همیشه نگران این موضوع بودند که آیا با لیزر این نواحی امکان بروز مشکلات جدی هست یا خیر، شایعه‌ها درباره نابارور شدن افراد یا آسیب دیدن پرده بکارت در این ناحیه کاملا در حد شایعه هستند زیرا اشعه لیزر تنها در حد یک یا دو میلی‌متر به زیر پوست می‌رود تا فولیکول‌های مو را از بین ببرد.

عوارضی که ناشی از لیزر است ممکن است در حد همان خارش، قرمزی پوست و یا بروز جوش باشد که بعد از مراجعه به تکنسین مربوطه یا پزشک متخصص این علائم هم از بین خواهند رفت.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

با انتخاب ستاره ها به مطلب امتیاز دهید!

4.8/5 - ( 12 رأی )

عضویت در خبرنامه

کلینیک دکتر امید شعبانی

به دوستان خود معرفی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در کلینیک زیبایی پرنسس ، زیباجویان می توانند انتظار طیف وسیعی از خدمات زیبایی و مراقبت از پوست را داشته باشند که توسط پزشک مجرب و بسیار ماهر ارائه می شود. این خدمات برای پاسخگویی به نیازهای زیباجویان و ارائه بهترین نتایج طراحی شده اند.

این کلینیک علاوه بر حضور پزشک پوست و مو که می تواند انواع بیماری های پوستی و ریزش مو را درمان کند، خدمات لیزر را با جدیدترین تکنولوژی برای از بین بردن موهای زائد و درمان بیماری های پوستی ارائه می دهد. خدمات لیزر این کلینیک با پیشرفته ترین دستگاه ها و تکنیک ها برای حداکثر کارایی و اثربخشی انجام می شود.

همچنین زیباجویان می توانند از خدمات زیبایی پوست و مو مانند جوانسازی و پاکسازی پوست با استفاده از جدیدترین تکنیک ها و تجهیزات، خدمات فیشیال، مزوتراپی مو، تزریق بوتاکس و فیلر و بسیاری از روش های درمانی دیگر بهره مند شوند. پرسنل کلینیک برای ارائه تجربه ای آرامش بخش و تجدید قوا به مراجعان بسیار دقت می کنند و به آنها احساس شادابی و اعتماد به نفس می دهند.

همچنین کلینیک زیبایی پرنسس به ارائه مشاوره و انجام پیکرتراشی و بادی کانتورینگ به روش لیپوماتیک با جدیدترین دستگاه ها توسط متخصصین مجرب می پردازد. این روش با رعایت کامل ملاحظات پزشکی و ایمنی انجام می شود و بهترین نتایج ممکن را برای مشتریان تضمین می کند.

کلینیک زیبایی پرنسس طیف گسترده ای از خدمات پوست، مو و زیبایی را به زیباجویان ارائه می دهد که با برخی از آن ها در وب سایت آشنا می شوید و این کلینیک را به مقصدی ایده آل برای هر کسی که به دنبال ظاهری زیبا و احساسی عالی است تبدیل می کند.

© 2024 All Rights Reserved

منو